Çok Tanıdık Ticaret

Fikir Hunisi Blog - Çok Tanıdık Ticaret

Çok Tanıdık Ticaret

Fikir Hunisi Blog - Çok Tanıdık Ticaret

Bugünkü yazımızda iş dünyamızı kendimize nasıl dar ediyoruz onu konuşalım istedim.

İş dünyasında sıklıkla gördüğümüz bir durum diyebiliriz buna.

Hani hep bir tanıdık olsun ihtiyacı vardır ya. Tanıdınız mı? tanıdık geldi mi?

İşte bu bakış açısı, bizi yeni bağlantılara ve yeni iş birliklerine kapalı kılarak aynı zamanda büyümemizi yavaşlatır hatta belki durdurur bile.

Düşünsenize işinizle ilgili hizmet alımlarının sadece tanıdığınız çevrenizle oluşturuyorsunuz bu durumda Çevrenizde sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeteneğe ve bilgiye sahip olmayan insanlarla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu durumda ticari sahanızın daralması söz konusu olabilir ki bu sizin arzu ettiğiniz bir durum değildir zaten ama yaşadığınız bir gerçekliktir.

Oysa ki sizin işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek çözüm ortaklarını, profesyonellikleri ve yeterlilikleri üzerinden değerlendirip, iş birliği ve hizmet alımı yapmanız halinde, doğabilecek sonuçlar öngörülemeyecek seviyede başarılı olacaktır.

 

Kısacası sadece tanıdık olduğu için kurulan iş modellerinde hani O tanıdıklar var ya genelde işte O tanıdıklar kazanır. Ama yooook ben illa tanıdık olsun istiyorum derseniz. Biz de ona da çözüm var Buyurun gelin tanışalım. Çok tanıdık ajans FİKİR HUNİSİ.