ETKİLİ KULLAN VE ETİKETLEN

Fikir Hunisi Blog - ETKİLİ KULLAN VE ETİKETLEN

ETKİLİ KULLAN VE ETİKETLEN

Fikir Hunisi Blog - ETKİLİ KULLAN VE ETİKETLEN

Sosyal medya; amaçlarını gerçekleştirmek için kullanabileceğin güçlü bir araçtır. Kendini doğru ifade edebilmek, sosyal medyayı etkili kullanmana bağlı. Nasıl mı? Logonu belirle, sloganlarınla etkile, görsellerini konuştur ve istediğin sonuç, şiir gibi aksın!

İfade,-anlatım- araçları olarak resim yapma ve yazı yazma, nasıl ki insanlık aklının, -şuurunun- başlıca iki olayı olarak vasıflandırılıyorsa, teknolojinin gelişmesiyle de sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğraf ve videolar; yaşanılan olayların canlandırıldığı, belgelendiği, haberleşme ve yönlendirme kanalı olarak da güçlü bir ifade,-anlatım- aracı olarak gelişmektedir.

Sosyal Medya paylaşımlarında önemli olan; ne kadar çok olduğu değil ne kadar etkili olduğudur. Firmanızın; vizyonunu, işlerini, başarılarını, ilerleyebileceği konuları aralara serpiştireceğiniz sosyal sorumluluk projeleri, çevre duyarlılığı ve özel günlere has ince mesajlarla buram buram reklam kokutmadan,’ilgili kişileri korkutmadan’ empati yaparak yansıtabilenin takipçisi artar. Sayfada, merak ettiği tüm sorulara eksiksiz fakat abartısız ulaşabildiği an, kişiyi kazandığınız andır. Sizi takip eder, sizden hizmet bekler ve verilen hizmet ile memnuniyeti doğru orantıda olursa, sizi tavsiye eder, paylaşır, reklamınızı yapar! Sosyal medya; amaçlarınızı gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz güçlü bir araç haline dönüşür.