Hakkımızda

Fikir Hunisi'ni

Tanıdıkça daha çok Seveceksiniz..

Keşfetme

Keşfetmek – Kitlelere Ulaşmak

Biz önce sizi keşfederiz. Sonra ürününüzü veya hizmetinizi keşfederiz. Daha sonra ise fikrin ışığında en faydalı formüller ile hedef kitlenizi oluşturur, işe koyuluruz.

İş Geliştirme

İş Geliştirme - Sorumluluk

Sektörünüze ait sorunları bulur. Tüm ana keşif ve doğrulama bulgularınızı bir araya toplarız. İş modelinizin sektöründeki ve piyasadaki etkileşimlerini gözden geçiririz. İşiniz veya ürününüz ile ilgili faydaları sizlerle hayata geçiririz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik - Güven

Kabul etmeliyiz ki biz işimize aşığız. Severek, huzurla yapıyoruz ve mutluluk başarımızı körüklüyor. Yani demek istiyoruz ki sizin işiniz bizim işimiz, onu özenle tanıyor, titizlikle büyütüyoruz. Ona uzun ömürlü bir gelecek hazırlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Karşılıklı güveni bu şekilde güçlendiriyoruz.

Hep Birlikte

Buralara çok kolay gelmedik

Bir çok engebeli yollardan geçtik, öyle anlar yaşadık ki tüm emeklerimizin biran yok olduğunu da gördük, en beklemediğimiz anda ayağımızın takıldığını da ama hiç yılmadık hatta bu anları biriktirdik (sadece fikrileri biriktirdiğimiz bir huni olduğunu mu düşünmüştünüz?) kendimize tecrübe ettik. Tecrübelerimizle güçlendik, güçlendikçe de paylaştık, paylaştıkça büyüdük gelin sizlerle de bir şeyler paylaşalım oturalım birer kahve, çay içelim. Bizleri tanıdıkça daha çok seveceksiniz..

Fikir Hunisi ile bir Kahve